Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Włochy, Warszawa. 2 300 zł Warszawa, Ursynów - 25 grudnia 2023. 33,88 m² - 16794.57 zł/m²

Warszawa, Ursynów, Alternatywy. Kawalerka do wynajęcia | Podbite. 1 pokój 40 m² parter. 2800 zł. 70 zł/m². Wynajmę kawalerkę o pow. 40 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo wygodne, funkcjonalne, ciche i widne. Posiada dużą łazienkę oraz loggię.

Nov 22, 2023 · 41 m² • 2 pokoje • parter/6. 73 zł/m². 3 000 zł. Dodane 2023.11.13. mieszkanie do wynajęcia • Podbite. Mieszkanie z tarasem, ogródkiem i garażem. 2 pokoje z TARASEM i ok. 40 m OGRÓDKIEM oraz GARAŻEM, ul. Kłobucka- Central Park Ursynów- nowe osiedle ogrodzone, chronione, monitorowane.

Na sprzedaż kawalerka na Kabatach. 548 000 zł. Warszawa, Ursynów - 06 czerwca 2023. 30,69 m² - 17855.98 zł/m². Bezpośr./. Dobra lokalizacja, kawalerka przy metrze. 559 000 zł. Warszawa, Ursynów - 04 czerwca 2023. 28,75 m² - 19443.48 zł/m². Nieruchomości J.K ul.Grójecka 128/50 02-383 Warszawa 11 gru 2023 11.12.2023 2 700 PLN 82 zł/m 2 Kawalerka na Kabatach do wynajęcia - Ursynów (Ekologiczna) 15266152 15266152 Funkcjonalne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego, posiadające zamykaną garderobę z koszykami, szafką na buty, półkami i dwoma drążkami na wieszaki. Nov 20, 2023 · Warszawa • Kabaty Wąwozowa. 35 m² • 1 pokój • piętro 2/4. 76 zł/m². 2 650 zł. Dodane 2023.11.27. kawalerka do wynajęcia. Ursynów, 35m idealna kawalerka przy metrze. Kabaty, umeblowana, kawalerka w idealnym stanie tuż przy stacji metra, w apartamentowcu z windą. Osiedle z ochroną.
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Komisji Edukacji Narodowej Do wynajęcia duża, funkcjonalna kawalerka, tuż przy stacji metra.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane.Na powierzchnię 37,7 mkw. składają się:salon z 37,70 m 2; 1 pokój; 1 piętro +25 pkt. Nr ref. gratka-24597/MW/MAX
Kawalerka do wynajęcia od zaraz 22 m. 2 000 zł. Warszawa, Praga-Północ - 18 grudnia 2023. 22 m². Do wynajęcia nowa kawalerka o pow. 32 m2 – Natolin, ul. Kazury 20. 2 600 zł. Warszawa, Ursynów - Dzisiaj o 15:46. 32 m².
3 500 zł. mieszkanie Warszawa, Ursynów, Imielin, Nowoursynowska. Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 50 m2 z dwoma balonami i garażem Skontaktuj się. WYRÓŻNIONE. 58 m2 2 58 zł/m2. mieszkanie na wynajem 58m2.
Kawalerka na sprzedaż ul. Nowoursynowska. Warszawa Ursynów. 1 pokój 37,50 m2. 650 000 zł. 17 333 zł /m2. Zapytaj o ofertę. Sprzedam mieszkanie Warszawa, Ursynów o powierzchni 37,50 mkw. Rok budowy: 2001.
Kawalerka 32 m Włochy. 2 200 zł. Warszawa, Włochy - 17 grudnia 2023. 32 m². Do wynajęcia kawalerka po remoncie ul. Radarowa. 2 300 zł. Warszawa, Włochy - 22 listopada 2023. 20 m². Warszawa, Ursus, Skoroszewska. 4 100 zł. Pokoje: 3. 65 m 2. Piętro: parter. 20 gru 2023. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Ursus. Dostępne do wynajęcia od teraz.Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe: aneks kuchenny połączony z salonem, 2 pokoje, łazienka, przedpokój, balkon. Do mieszkania
Kawalerka Ochota Rakowiec - Racławicka /Żwirki i Wigury. 2 100 zł. Warszawa, Ochota - 19 grudnia 2023. 20 m². Do wynajęcia nowa kawalerka o pow. 32 m2 – Natolin, ul. Kazury 20. 2 600 zł. Warszawa, Ursynów - 21 grudnia 2023. 32 m².
17 500 zł/m². 500 675 zł. Dodane 2023.11.29. kawalerka na sprzedaż • Podbite. Gotowa kawalerka 28,6m2 z balkonem 6,88m2 cena 500 675zł. Opis W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą.
.